kõik kategooriad
EN
Firmast

Avaleht> Meist > Firmast

Tere tulemast PengChengi

Yiyang Pengcheng Technology Development Co., Ltd. asutati 1994. aastal. 15 miljoni RMB suuruse registreeritud kapitaliga Pengcheng on kaasaegne kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis ühendab alumiiniumist elektrolüütkondensaatorite arendamise, tootmise ja turustamise. Ettevõtte pindala on 50 aakrit, sellel on üle 300 töötaja ja aastane tootmisvõimsus on ligi 1.5 miljardit tükki. Nüüdseks on see rajanud 12,000 9001 ruutmeetri suuruse kaasaegse tootmistsehhi. Ülemaailmse juhtiva tööstuse uurimis- ja testimiskeskusega on Pengcheng saanud ISO:2015:14001 kvaliteedisüsteemi sertifikaadi, ISO2015:16949 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadi ja IATFXNUMX autojuhtimise kvaliteedisertifikaadi.

Peame alati esmaseks eesmärgiks rahvusvahelist kvaliteeti ning oleme pühendunud alumiiniumelektrolüütkondensaatorite arendamise edendamisele ning koostöö- ja ressursside jagamise platvormi loomisele. Ettevõte integreerib ressursse ning kasutab teaduslikke ja tehnoloogilisi uuendusi, et arendada 29 seeriat, enam kui 3000 väärtusega tipptasemel alumiiniumelektrolüütkondensaatoreid, millel on suurepärane stabiilsus, vastupidavus ja kasulikkus. Siiani oleme pakkunud oma täiustatud teenust ja tooteid enam kui 800-le tuntud kodumaisele ja rahvusvahelisele ettevõttele, sealhulgas PAK, Topstar, BMTC, XIDUN Lighting, KeGu Power, DONLIM, OSRAM, Sunshine Lighting, Havells India Ltd, Akim Metal, Makel , City Lumi jne.

Oleme nõudnud, et "Pchicon" muutuks rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgiks, muutudes üheks kõrge töötajate õnneindeksiga ettevõtteks Hiinas ja maailma eelistatumaks tipptasemel alumiiniumelektrolüütkondensaatorite tarnijaks!

Teenindusliin

+ 8615399723311

Tööaeg: 8:00-17:00

KÜSIGE KOHE!

lähedal
Küsi kohe